Цифрові платформи для дистанційного навчання

GOOGLE CLASSROOM. Безкоштовний веб-сервіс, створений Google для закладів освіти. Є мобільний додаток.

НОВІ ЗНАННЯ. Електронні класні щоденники та журнали. Зручна система дистанційного навчання. Заклад освіти приєднаний до системи "КУРС "Школа"".

Сервіси для онлайн-демонстрації та симуляції

Mozabook Україномовні 3D-симуляції та інтерактивні відео, цифрові підручники і вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок проведення дослідів та ілюстрування.

PhET Бібліотека інтерактивних симуляцій (хімія, біологія, фізика, математика, географія). Для перегляду симуляції достатньо дати покликання.

Sketchfab Збірка 3D-моделей, які можна переглядати на самому сайті, а також отримати код для вбудування на свій сайт. Створено за принципом YouTube.

PlantSnap Мобільний застосунок, призначений для ідентифікації рослин, квітів, дерев, кактусів та грибів.


Сервіси для створення ментальних карт та карт знань

CartoDB Інструмент для створення динамічних карт. З його допомогою можна нанести на карту будь-які дані, представивши у будь-якому стилі.

Mindmeister Онлайн-інструмент, який дозволяє візуально оформлювати ментальні карти та ділитися ними.

Електронні інтерактивні дошки

Lino Зручний сервіс для створення заміток, плакатів, записок, електронних дошок.

Scrumblr Екран виглядає, як сучасна дошка, що розділена маркером на стовпці за тематикою. За бажання можна розміщувати наліпка зі своїм вмістом. Сервіс допоможе зібрати враження від завдання, уроку, курсу на етапі рефлексії

Twiddla Ресурс для створення різноманітних електронних дошок і не тільки. Тут можна додати фото, відео, оформити на свій смак за кольорами тощо.

Padlet Віртуальна цифрова стіна, на якій можна розміщувати документи, покликання, відеоролики, зображення тощо. Можлива спільна робота на стіні кількох учасників. Стіну Padlet можна використовувати для розміщення матеріалів, які здобувачі освіти повинні опрацювати дистанційно. Безплатна версія дозволяє створити 5 стін

Miro Онлайн-дошка «Miro»— сервіс, який дозволяє взаємодіяти зі здобувачами освіти. Є функції: додавання зображень, відео, документів на дошку; можливості зробити замітку, намалювати фігуру, підкреслити потрібний матеріал, виділити суть; зберегти матеріал. Безкоштовний для 3 дошок.