Психологічна служба

Психологічну службу ліцею представляє практичний психолог Бабчук Вікторія В'ячеславівна:

• Освіта: закінчила Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Психологія» та здобула кваліфікацію психолога у 2004 році.

• Досвід роботи практичним психологом: 13 років.

• Атестація: за результатами атестації у 2017 році підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Напрямки роботи: психологічне консультування, психодіагностична робота, психокорекційна та розвивальна робота, психологічна просвіта та психопрофілактика. Робота в перших трьох напрямках здійснюється з дотриманням засад конфіденційності та добровільної участі і проводиться у «кабінеті психолога».

«Всім і кожному» психологія, як наука, може в чомусь допомогти. Одному, допомогти пізнати себе, свій внутрішній світ, свої можливості, допомогти усвідомити світ своїх потреб та механізмів психологічного захисту до яких найчастіше не усвідомлено вдаєшся, а іншому, допомогти зрозуміти та прийняти партнера по-спілкуванню чи свою власну дитину, без бажання «обов'язково змінити його на краще», допомогти виробити навички ефективної комунікації чи ефективного лідера, а тому хто завершив етап самопізнання допомогти здійснити бажані самозміни.

Єдина умова для результату: добровільність та готовність до праці. Психологія багато що може, але це в жодному разі не є чудо, а лише воля до змін.

Древні мудреці казали: «Пізнай себе і ти пізнаєш світ! Хочеш змінити світ – починай з себе !»"