Адміністрація

Адміністрація Чернівецького ліцею № 2

Чернівецької міської ради

Директор ліцею Сігітов Андрій Іванович

          Народився 02 вересня 1966 року в м. Чернівці. У 1983 р. закінчив Чернівецьку середню школу № 26 із Золотою медаллю. У 1983-1985 рр. проходив службу у Збройних Силах. З 1985 р. по 1989  р. навчався на історичному факультеті Чернівецького державного університету, який успішно закінчив з відзнакою. З 1988 р. розпочав трудову діяльність в освітніх закладах міста. Працював вчителем історії Чернівецької середньої школи № 25, заступником директора з виховної роботи Чернівецької ЗОШ №  18, заступником директора Чернівецького ліцею № 1. З липня 1993 року - директор Чернівецького філософсько-правового ліцею (нині Чернівецький ліцей № 2 Чернівецької міської ради). У 2009 році з відзнакою закінчив магістратуру факультету історії,  політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю федьковича за спеціальністю "державна служба".

     Відмінник освіти України, лауреат премії ім. Ю. Федьковича, кавалер Ордену “Пресвятої Богородиці Покрови” Українського Гетьманського війська, нагороджений почесним знаком МОН України “Василь Сухомлинський” та відзнакою МВС України — медаллю “За сприяння протидії правопорушенням у дитячому середовищі”.

     Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

   Сфера наукових інтересів - демократизація освіти, поетапний перехід від державного до громадсько-державного управління системою освіти.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Мельник Лариса Анатоліївна

    Педагогічний шлях розпочала в 1986 році після закінчення географічного факультету Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича. Перші вчительські кроки були зроблені в ЗОШ №35 м. Чернівців на посаді вчителя географії. 

Наступною сторінкою біографії стала праця в чернівецьких ЗОШ №18, 32, 26, 42.  З 2008 року до 2012 рокк працювала заступником директора з навчально-виховної роботи в ЗОШ № 19. Протягом 2012-2013 н.р. працювала провідним фахівцем групи моніторингу при обласному управлінні освіти.  З 2014 року по 2016 рік була заступником директора з навчально-виховної роботи в обласному Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей. З вересня 2022 року працюю в Чернівецькому філософсько-правовому ліцеї №2 Чернівецької міської ради заступником директора ліцею з навчально-виховної роботи. 

       Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Іванчук Галина Василівна

       Народилася 21 серпня 1980 року в с. Коритному, що на Вижниччині. У 1997 році закінчила із Золотою медаллю Коритненську загальноосвітню школу.

З 1997 по 2002 рік навчалася на філологічному факультеті ЧНУ ім. Ю.Федьковича, який успішно закінчила з відзнакою.

     Педагогічний шлях розпочався в 2002р. у Чернівецькій ЗОШ №32, де працювала вчителем української мови й літератури, а з 2004 р. –  заступником директора з виховної роботи. Після реорганізації ЗОШ №32 і Чернівецького філософсько-правового ліцею у Чернівецький ліцей №2 Чернівецької міської ради (2006 р.) - учителем української мови й літератури, згодом (з 2008 року) заступником директора ліцею з виховної роботи.

     Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

   Сфера наукових інтересів – формування інформаційної компетентності учнів як умова їх ефективної самореалізації. 

Заступник директора з виховної роботи Данилюк Олександра Вадимівна

     Народилася 3 липня 1999 року в м. Чернівці. У 2016 році закінчила Чернівецький ліцей № 8 імені Т. Г. Шевченка (на той час Чернівецьку гімназію №1).

З 2016 по 2020 рік навчалася на факультеті іноземних мов ЧНУ ім. Ю.Федьковича, у 2021 закінчила магістратуру в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Професійна кваліфікація "Філолог. Викладач німецької мови і літератури, англійської мови. Перекладач".

     Педагогічний шлях розпочався в 2019р. у Чернівецькому філософсько-правовому ліцех №2, де працюю вчителем німецької мови та згодом (з 2023 року) заступником директора ліцею з виховної роботи.

   Сфера наукових інтересів – формування іншомовної комунікативної компетентності учнів на уроках німецької мови.