Академічна доброчесність
Про академічну доброчесність
Про академічну доброчесність
23.02.2024 наша команда, у складі учнів 9 класу Кутулбі Даниїла, Мурги Валерії, Добрянського Максима та Кузика Андрія, взяла участь у захопливому турнірі з настільної гри «Кришталевий маяк», яка була розроблена у рамках проєкту “Молодіжний марафон доброчесності"! Лідери-ліцеїсти, одна з кращих команд турніру, повернулися не тільки з цінними подарунками, а й цікавим досвідом, яким можуть поділитись з нами. Виховуємо доброчесне середовище разом!
Проєкт реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.
#доброчесність #ліцей2 #чернівці #EUACI
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)