НМТ/ЗНО

📚НМТ-2024: затверджено характеристики предметних тестів


Затверджено схеми нарахування балів за виконання завдань та визначено кількість і форми тестових завдань із кожного предмета та час на їх виконання.


📝 Національний мультипредметний тест у 2024 році заплановано провести протягом 14 травня – 19 липня, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. Передбачено, що НМТ міститиме два блоки: основний, до якого увійдуть три обов’язкові навчальні предмети, і додатковий, що міститиме завдання з одного навчального предмета на вибір. Обов’язкові – українська мова, математика та історія України, на вибір – українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія та географія.

⏱ Для кожного учасника тестування проходитиме в один день у два етапи. Під час першого етапу, який триватиме 120 хвилин, потрібно буде виконати завдання з української мови та математики, а під час другого, теж тривалістю 120 хвилин, – з історії України та навчального предмета на вибір, вказаного під час реєстрації для участі в НМТ. Між етапами буде 20-хвилинна перерва.

NMT_2022_demonstratsijnyj-variant_maket.pdf