Твоя майбутня професія

УРОКИ ГРОМАДЯНСТВА ДЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ

На запрошення директора Чернівецького міського філософсько-правового ліцею № 2 Андрія Івановича Сігітова до ліцеїстів завітав професор Анатолій Миколайович Круглашов, зав. кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Він провів в онлайн форматі лекцію-бесіду «Громадяни – основа демократичного суспільства», учасниками якої стали учні випускних класів цього навчального закладу. Захід проводився у рамках Декади громадянської освіти, яка триває у нашому краї.

Під час спілкування лектор зупинився передовсім на причинах і характері російської війни проти нашої держави, кремлівських цілях в ній і ресурсах нашої стійкості та перемоги над ворогом. Серед цих важливих ресурсів і складників успішної боротьби нашої країни було розкрито значення громадянської єдності суспільства, а, отже, й громадянської освіти, необхідної для її формування.

В спілкуванні було наголошено на здобутках і проблемах розвитку громадянської освіти в нашій країні, області та місті. Промовець підкреслив особливе значення тієї роботи, яка проводиться в ліцеї, в тому числі спільно з кафедрою політологї та державного управління упродовж багатьох років. Також він розкрив значення та можливості підготовки професіоналів для політичної сфери та публічного управління в нашій державі, відповів на різні питання, які задавали ліцеїсти. Відверте спілкування залишило приємні враження як у учнів, так і їх гостя.


28 квітня 2021 року між Чернівецьким філософсько- правовим ліцеєм № 2 Чернівецької міської ради та Чернівецьким юридичним інститутом Національного університету "Одеська юридична академія було укладено договір про дострокове співробітництво з наукової, навчальної та навчально-методичної роботи. Договір підписали директор Інституту Андрій Романович Воробчак та директор Ліцею Андрій Іванович Сігітов.

ДОГОВІР про співробітництво між ЧнЮІ НУ ОЮА та ліцеєм №2 м. Чернівці.pdf
Громадянська освіта_Круглашов А.М..pptx