Гурткова робота

Гуртки є важливою складовою учнівського життя. Вони допомагають учням розвивати свої таланти, навички та здібності в позаурочних діяльностях. Вони дають можливість відчути себе частинкою колективу, де кожен може зробити свій внесок. Також, через спілкування з однолітками та керівниками гуртків, учні набувають додаткового досвіду та вмінь, які корисні в подальшому житті.

Завдяки гурткам учні можуть більш глибоко зануритися у певну тему, яка їх цікавить. Вони можуть займатися своїми хобі, розширювати знання у вибраній області та пізнавати нові речі.

Участь у гуртках допомагає учням бути більш активними та самодостатніми, розвиває самодисципліну та організованість. Крім того, це може бути зручним способом  знаходження друзів зі спільними інтересами та цілями.

У 2022/2023 навчальному році у ліцеї працювали наступні гуртки:

Кому найбільше підійде? Любиш читати, обговорювати та розуміти літературні твори? Цінуєш чисту, гарну (граматично і стилістично правильну:) ) солов'їну? Ласкаво просимо!

На питання "Do you speak English?" можеш впевнено відповісти “Yes, I know that language very well.”? Або поки що не дуже well? Тоді доєднуйся до нашого гуртка! Тут ти зможеш покращити свою англійську у приємній компанії, взяти участь у мовних клубах та інших різних конкурсах та змаганнях! Welcome!

Найбільше твоє хобі - волейбол, а душа прагне змагатися? Любиш бути в центрі уваги та у дружній команді? Хочеш брати участь у численних змаганнях? Тоді ми чекаємо на тебе!

На уроках фізкультури найбільше подобався баскетбол і ти хочеш продовжити грати далі у команді однодумців? Приєднуйся!

Бажаєш більше розвинути моторику та координацю? Або ж тебе просто цікавить стрілька, як в комп'ютерних іграх? Тоді записуйся на цей гурток та випробуй себе в реальному житті!

У тебе "бойовий" характер? Вмієш збирати довкола себе однодумців та мотивувати всіх на перемогу одним поглядом? Ти дисциплінований та амбіційний? Бажаєш стати гравцем всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)?  Долучайся без вагань!

Під час викладання теоретичного матеріалу передбачається використання інтерактивних форм навчання, різноманітних ігор та змагань, які базуються на діяльнісному підході та тренінгових методиках. Закріплення теоретичних знань відбувається в ході практичних занять (від дебатів у відділеннях "Сфінксу" до вселіцейських турнірів у спортивних гуртках.

Графік роботи гуртків 2022-2023.docx